SEG Finland

Itä-Helsingin Lasi Oy

Tulppatie 7

00880 Helsinki

info@segfinland.fi

09 755 7979

arkisin 7-16

Lasipäivystyksemme (24h) palvelee kiireellisissä lasin paikkauksissa ja korjauksissa.

0400 431 442.

www.segfinland.fi

Y-tunnus: 0666736-7

 

Myynti

Pasi Raukko
myyntipäällikkö
pasi.raukko@segfinland.fi
0400 600 129

Jukka Vilen
projektipäällikkö
jukka.vilen@segfinland.fi
040 710 8944

 

Tekninen tuki

Joonas Paukkio

tekninentuki@segfinland.fi

050 349 7879

Johto

Tapio Torro
toimitusjohtaja
tapio.torro@segfinland.fi
050 591 1203

Juuso Martikainen
varatoimitusjohtaja, hallituksen puheenjohtaja, hankinnat
juuso@segfinland.fi
040 560 0011

 

Työnjohto

Sami Taipale
työnjohto
sami.taipale@lasiliike.fi
041 515 5357

Olli-Pekka Åhlfors
työnjohto
olli.ahlfors@lasiliike.fi
041 515 5353

 

Tarjouspyynnöt

tarjouslaskenta@segfinland.fi

info@segfinland.fi
09 755 7979

 

Tilaukset

info@segfinland.fi
09 755 7979

Laatu

Reijo Väisänen
lasiasiantuntija
rv@lasiliike.fi
050 3617433

 

 

Myymälä

Arkisin 8-17

info@segfinland.fi
09 755 7979

 

Toimisto

Sonja Martikainen
sonja.martikainen@lasiliike.fi
09 755 7979

Virve Honkanen
virve.honkanen@lasiliike.fi
09 755 7979